Zakład pogrzebowy Nowogród Bobrzański zajmuje się kompleksową organizacją pochówków, tak aby odciążyć w trudnych chwilach pogrążone w żałobie i smutku rodziny. Co najważniejsze pracownicy domu pogrzebowego mają całodobowe dyżury, a więc wszelkie sprawy związane z organizacją pogrzebów można załatwiać na bieżąco. 

Zakład pogrzebowy Nowogród Bobrzański – oferta dopasowana do każdego klienta

Zakład pogrzebowy Żary odznacza się profesjonalnym podejściem do klienta, a także starannie dopasowaną ofertą. W dowolnym momencie można się zdecydować na zakup trumny, relikwiarzy lub urn. Dodatkowo w grę wchodzi przewóz zmarłych na terenie całego kraju, ale też różnych zakątków Europy i świata. Dużą popularnością cieszą się też następujące usługi:

  • kremacja,
  • przechowywanie ciała w chłodni,
  • wyrabianie aktu zgonu i załatwianie formalności urzędowych,
  • rozwieszanie klepsydr.

Dom pogrzebowy w Żarach dysponuje w tym zakresie sporym doświadczeniem, dlatego warto postawić na sprawdzonych pracowników i skupić się na przygotowaniach do pogrzebu bliskiej osoby.

Pogrzeby Żary – oprawa, formalności i usługi dodatkowe

Pogrzeby Żary są organizowane zgodnie z życzeniem klienta, tak aby wszystko było dopracowane do perfekcji. Zakład pogrzebowy w Nowogrodzie Bobrzańskim zajmie się też przygotowaniem oprawy multimedialnej. Chodzi o oprawę muzyczną oraz fotografowanie i filmowanie uroczystości pogrzebowej. Oczywiście ostatnie zdanie w tej kwestii ma rodzina zmarłego, więc wszelkie szczegóły są ustalane na umówionych wcześniej spotkaniach lub przez telefon.

Decydując się na pogrzeby Nowogród Bobrzański można też zadbać o odbiór zasiłku pogrzebowego oraz ekshumację zwłok. To kompleksowe usługi pogrzebowe świadczone w jednym miejscu, dzięki czemu rodzina skupi się na tym, co w danym momencie jest najistotniejsze, a więc na godnym pożegnaniu zmarłego. Jeśli ktoś nie ma w sobie dostatecznie dużo siły, aby zająć się takimi sprawami samodzielnie, powinien postawić na profesjonalny dom pogrzebowy i oddać się żałobie. 

X