Dom pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Absolut wyręczy Państwa w trudnym czasie żałoby po bliskiej osobie, przejmując na siebie wszelkie formalności związane z pogrzebem oraz całą oprawą pochówku. Zajmujemy się przewozem zmarłych zarówno na terenie kraju, jak i transportem zwłok z każdego innego miejsca na świecie. W ramach podstawowych usług przygotowujemy ciało do pogrzebu i przechowujemy je w chłodni aż do czasu ceremonii. Udostępniamy także możliwość przeprowadzenia kremacji i ekshumacji zwłok. 

Nasze usługi obejmują wszystkie czynności niezbędne do zapewnienia zmarłemu godnego pożegnania. Mogą Państwo zakupić u nas trumny, urny i relikwiarze, a także zamówić oprawę muzyczną ceremonii, jej filmowanie i fotografowanie. Przejmujemy także odpowiedzialność za wyrobienie aktu zgonu, przygotowanie nekrologu i klepsydry, a także za wszystkie formalności urzędowe, w tym odbiór zasiłku pogrzebowego z ZUSu. 

Zakład Pogrzebowy Absolut to kompleksowa usługa w jednym miejscu, która oszczędzi Państwa czas i pozwoli skupić się na tym, co naprawdę ważne, czyli odpowiednim pożegnaniu zmarłego. Gwarantujemy, że nasi doświadczeni i profesjonalni pracownicy zadbają, aby nic nie zakłóciło bliskim zmarłego przeżycia tych bolesnych chwil w godnej i uroczystej oprawie.

Skontaktuj się z nami

Tel: 68 377 55 01
Fax: 68 377 55 01
E-mail: biuro@absolut-pogrzeby.pl

 

Nasz adres

D.M. Nieszczerzewscy
Kożuchowska 1A
68-100 Żagań

X