Kompleksowe usługi pogrzebowe

Oferujemy klientom kompleksowe usługi pogrzebowe Żagań, dzięki którym pogrążona w bólu rodzina zmarłej osoby odpowiednio ją upamiętni i przywoła same dobre wspomnienia. Odciążymy rodzinę od załatwiania szeregu różnych formalności. Zajmujemy się nie tylko przygotowaniem profesjonalnej ceremonii pogrzebowej, ale też pośredniczymy w czynnościach formalnych, zgłaszamy zgon i stawiamy nagrobne pomniki.

Doświadczeni pracownicy i wysoka jakość obsługi

Ceremonia pogrzebowa będzie wyglądać tak, jak zażyczy sobie tego rodzina zmarłej osoby. Na spotkaniu lub podczas rozmowy telefonicznej ustalane są wszystkie niezbędne szczegóły. Realizowaniem ceremonii oraz różnorodnych usług pogrzebowych zajmują się doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni pracownicy. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi i co najważniejsze działamy dla naszych klientów całodobowo. Oznacza to, iż przez całą dobę można do nas zgłaszać np. konieczność przewozu zmarłych. Usługi pogrzebowe Żary spełnią oczekiwania najbardziej wymagających rodzin. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaoferować trumny, urny oraz relikwiarze. Działamy na szeroką skalę i staramy się podnosić poziom naszych usług, tak aby nikogo nie rozczarować. Dzięki temu rodzina może skupić się na samym pogrzebie, a nie na czasochłonnej otoczce. 

Z jakich usług można skorzystać?

Usługi pogrzebowe Nowogród Bobrzański są podzielone na kilka różnych kategorii. Wśród usług podstawowych znajdują się m.in.: organizowanie pochówków, przewóz zmarłych na terenie Polski oraz Europy, kremacja czy też chłodnia.

Jeśli chodzi o formalności staramy się zajmować takimi rzeczami, jak:

  • wyrobienie aktu zgonu,
  • tworzenie nekrologów i klepsydr,
  • reprezentowanie interesów klientów w urzędach,
  • udzielanie informacji i odbieranie zasiłków pogrzebowych.

Doskonale wiemy, że w tak trudnym czasie trudno jest się zajmować wymienionymi wyżej formalnościami. Zadbają o to doświadczeni fachowcy, więc osoby mieszkające na terenie Żagania, Żar i Nowogrodu Bobrzańskiego mogą zwrócić się do nas z prośbą o pomoc w realizowaniu ceremonii i usług pogrzebowych. 

 

X