Usługi pogrzebowe Żary są dedykowane wszystkim tym, którzy stracili bliską osobę i chcą się zająć zorganizowaniem uroczystej ceremonii pogrzebowej. Jak wiadomo w tak trudnym momencie życiowym nie jest to proste, dlatego warto wesprzeć się doświadczeniem profesjonalistów. Dom pogrzebowy zajmie się nie tylko organizacją pogrzebu, ale też wypełnieniem wszelkich formalności.

Usługi pogrzebowe Żary – w czym pomogą fachowcy?

Decydując się na wysokiej jakości usługi pogrzebowe Żary można być pewnym, że pogrzeb przebiegnie w oficjalnej i podniosłej atmosferze. To najlepszy sposób na pożegnanie osoby z najbliższego otoczenia i oddanie jej hołdu. Fachowcy zajmują się organizacją pochówków, postawieniem pomnika nagrobnego, przewozem zmarłych na terenie kraju, Europy oraz świata, kremacją, ekshumacją zwłok oraz sprzedażą trumien, urn i relikwiarzy. W razie potrzeby klienci mogą skorzystać również z chłodni. Co najważniejsze pracownicy domu pogrzebowego oferują klientom całodobowy dyżur.

Wymienione wyżej usługi to zaledwie cząstka tego, czym mogą się zajmować wykwalifikowani przedstawiciele domu pogrzebowego. Jeśli rodzina zmarłego ma taką wolę mogą także zorganizować oprawę multimedialną, filmowanie i fotografowanie całej ceremonii pogrzebowej.

Usługi pogrzebowe Żary – co z formalnościami?

Najbliższa rodzina zmarłego nie musi się martwić wypełnianiem różnego rodzaju formalności. Jak wiadomo w tak trudnym czasie może to być dość uciążliwe i czasochłonne, dlatego zdecydowanie lepiej zainwestować w profesjonalne usługi pogrzebowe Żary. Fachowcy zajmą się następującymi formalnościami pogrzebowymi:

  • klepsydrami i nekrologami,
  • odbiorem zasiłku pogrzebowego z ZUS,
  • załatwieniem niezbędnych formalności urzędowych,
  • wyrobieniem aktu zgonu.

Wszystkie dokumenty zostaną wypełnione i dostarczone/odebrane w odpowiednich terminach. Bazowanie na doświadczeniu kompetentnych specjalistów to najlepszy sposób na pozbycie się negatywnych emocji i możliwość przeżycia żałoby na własny sposób (w gronie rodzinnym).

X